فرهنگستان صبا

فرهنگستان صبا

در خدمت شما دوستداران جاذبه گردی هستیم
امیدورایم با ارائه این تصاویر زیبا بتوانیم راهنمای خوبی در معرفی جاذبه های گردشگری در ایران و خارج از ایران برای شما دوستداران گردشگری باشیم.

عکس های فرهنگستان صبا

ساختمان صبا در سال ۱۳۱۵ با کاربرد مسکونی ساخته و در سال ۱۳۸۱ با تغییر کاربردی مرمت میشود.این ساختمان دارای یک سالن کنفرانس و کلاس آموزشی در زیر زمین،تالار ایینه و دو نگارخانه است.
این موسسه از آغاز کار خودبا هدف بالا بردن سطح عمومی فرهنگ به خصوص ارتقا رتبه بندی گالری های هنری و ایجاد مرکزی برای ارائه آثار هنرمندان ایران در قالب جشنواره های ملی و بین الملی شروع به فعالیت کرد.بنای این مجموعه شامل دو بخش است که عمارت قدیمی آن، ساختمان اصلی به منزله وردی از معماری اواخر دوران قاجار و اوایل پهلوی اول است و مدتی محل سفارت ژاپن در تهران بوده.اتاق ایینه و نگارخانه لرزاده در طبقه اول،نگار خانه استاد فرشچیان در طبقه دوم و مجموعه حوض خانه و تالار الحاقی آن در زیر زمین قرار گرفته
قسمت دوم بخش نمایشگاهی مجموعه میباشد که در سه طبقه شمال نگارخانه های خیال ،خیال شرقی،اینه خیال نو و نگارخانه ملی ایران قرار دارد.
ادرس:مرکز فرهنگی هنری صبا در خیابان ولی عصر،خیابان طالقانی،خیابان شهید برادران مظفر پلاک ۱۲۵ و درب ورودی دیگر آن به نام نگارخانه خیال در خیابان ولی عصر،تقاطع طالقانی شماره ۱۵۵۲ قراره گرفته.
تلفن:02166494608
ساعت کاری:10 تا 19

شما دوستان عزیز میتوانید با مراجعه به دیگر موضوعات سایت از جمله : جاذبه های تاریخی و جاذبه های تفریحی و جاذبه های طبیعی از دیگر مطالب زیبا در این دسته ها استفاده کرده و از تصاویر و مطالب ناب سایت استفاده کرده و آن را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذراید.

با دنبال کردن پیج سایت جاذبه گردی همواره از تصاویر و اخبار ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شوید و همراه همیشگی ما باشید

در اینستاگرام ما را دنبال کنید
با درج نظر خود در انتهای این مطلب لطفا نظرات زیبای خودتون رو با کاربران دیگر در میان بگذارید

درباره‌ی فرشید پیرهادی

فرشید پیرهادی هستم موسس و توسعه دهنده سایت جاذبه گردی بسیار مفتخریم در خدمت شما دوستداران گردشگری هستیم و امیدواریم لحظات خوبی را در کنار ما سپری کنید

حتما ببینید

مسجد و مدرسه سپهسالار

مسجد و مدرسه سپهسالار مسجد و مدرسه سپهسالار دوره تاریخی : قاجار موقعیت : تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.