روستای ابیانه کاشان

روستای ابیانه کاشان

در خدمت شما دوستداران جاذبه گردی هستیم
امیدورایم با ارائه این تصاویر زیبا بتوانیم راهنمای خوبی در معرفی جاذبه های گردشگری در ایران و خارج از ایران برای شما دوستداران گردشگری باشیم.

روستای ابیانه کاشان

شما دوستان عزیز میتوانید با مراجعه به دیگر موضوعات سایت از جمله : جاذبه های تاریخی و جاذبه های تفریحی و جاذبه های طبیعی از دیگر مطالب زیبا در این دسته ها استفاده کرده و از تصاویر و مطالب ناب سایت استفاده کرده و آن را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذراید.

با دنبال کردن پیج سایت جاذبه گردی همواره از تصاویر و اخبار ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شوید و همراه همیشگی ما باشید

در اینستاگرام ما را دنبال کنید
با درج نظر خود در انتهای این مطلب لطفا نظرات زیبای خودتون رو با کاربران دیگر در میان بگذارید

درباره‌ی فرشید پیرهادی

فرشید پیرهادی هستم موسس و توسعه دهنده سایت جاذبه گردی بسیار مفتخریم در خدمت شما دوستداران گردشگری هستیم و امیدواریم لحظات خوبی را در کنار ما سپری کنید

حتما ببینید

معرفی محله ده ونک تهران

معرفی محله ده ونک تهران در خدمت شما دوستداران جاذبه گردی هستیم امیدورایم با ارائه …

2 نظر

  1. طی شانزده سال ایرانگردی، به هر روستایی در گوشه گوشه ایران‌زمین وارد شدیم، مورد محبت و میهمان نوازی اهالی آن روستا قرار گرفتیم و طبق تجربیاتمان گمان نمی‌کردیم روستا و روستاییان را ببینیم که از این قاعده مستثنی باشند، تا اینکه به ابیانه سفر کردیم. در سراسر ایران زمین مردمانی بدین خودپسندی و بداخلاقی ندیده بودیم، برای ورود به روستا پول می‌گیرند و دریغ از کوچکترین امکاناتی که در مقابل برخورد بسیار زننده و دور از ادب و میهمان نوازی مردمانش، به چشم نمی آید. به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم به این روستا با چنین مردمانی سفر کند. در عوض پیشنهاد می کنم به روستاهای میمند و کندوان با مردمان دوست داشتنی و با محبت و میهمان نواز سفر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.