اقامتگاه دگا تونکابن

اقامتگاه دگا تونکابن

در خدمت شما دوستداران جاذبه گردی هستیم
امیدورایم با ارائه این تصاویر زیبا بتوانیم راهنمای خوبی در معرفی جاذبه های گردشگری در ایران و خارج از ایران برای شما دوستداران گردشگری باشیم.

عکس های اقامتگاه دگا تونکابن

اقامتگاه دگا در منطقه ییلاقی شهرستان توتکابن در نزدکی شهر رودبار و در روستای سیدان قرار گرفته که به دعوت جناب آقا شفیعی مدیریت محترم این اقامتگاه به همراه گروه راه ابریشم در روز پنجشنبه مهمان این عزیزان بودیم.

این اقامتگاه با وجود اینکه تازه تاسیس هست اما تمامی امکانات رفاهی مناسب را برای مهمانان خودش فراهم کرده (سرویس بهداشتی، وسایل سرمایشی و گرمایشی و …).

از نکات قابل توجه اقامتگاه دَگا، تمیزی و بکر بودن، دور از هیاهوی شهر و همینطور مهمانوازی و غذاهای بسیار خوشمزه محلی گیلانی (که دستپخت همسر جناب شفیعی) هست.

راه دسترسی به این اقامتگاه بسیار مناسب هست و بسیار نزدیک به شهرهای اطراف (جاده آسفالته تا چند قدمی اقامتگاه) و با هر گونه وسائل حمل و نقل میتونید به این اقامتگاه تشریف ببرید.
تنها نکته ای که قبل از رفتن به این اقامتگاه باید در نظر داشت اینکه تعداد همراهانتون حتما به اندازه ظرفیت اقامتگاه باشه.

آدرس: شهرستان رودبار، شهر توتکابن، بخش رحمت آباد، روستای سیدان(حاجی شیرکیا).

شما دوستان عزیز میتوانید با مراجعه به دیگر موضوعات سایت از جمله : جاذبه های تاریخی و جاذبه های تفریحی و جاذبه های طبیعی از دیگر مطالب زیبا در این دسته ها استفاده کرده و از تصاویر و مطالب ناب سایت استفاده کرده و آن را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذراید.

با دنبال کردن پیج سایت جاذبه گردی همواره از تصاویر و اخبار ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شوید و همراه همیشگی ما باشید

در اینستاگرام ما را دنبال کنید
با درج نظر خود در انتهای این مطلب لطفا نظرات زیبای خودتون رو با کاربران دیگر در میان بگذارید

درباره‌ی فرشید پیرهادی

فرشید پیرهادی هستم موسس و توسعه دهنده سایت جاذبه گردی بسیار مفتخریم در خدمت شما دوستداران گردشگری هستیم و امیدواریم لحظات خوبی را در کنار ما سپری کنید

حتما ببینید

معرفی محله ده ونک تهران

معرفی محله ده ونک تهران در خدمت شما دوستداران جاذبه گردی هستیم امیدورایم با ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.